بایکر
Dont wait........Join now.
.
.
.انتظاربس است ..ثبت نام کنـــــــــــــــــــــــید....................BIKER.MTB
بایکر
Dont wait........Join now.
.
.
.انتظاربس است ..ثبت نام کنـــــــــــــــــــــــید....................BIKER.MTB
بایکر
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دوچرخه سواری کوهستان وسایکل توریسم

الرئيسيةأحدث الصورثبت نامورود
share
المواضيع الأخيرة
» عکسهای داغ هفته
ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان Icon_minitime26/2/2015, 1:45 pm من طرف وحید فرشچی

» لباس دوچرخه
ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان Icon_minitime28/4/2014, 11:36 am من طرف منصور

» تیوبلس کردن دوچرخه
ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان Icon_minitime22/9/2013, 4:11 pm من طرف biker

» نتایج مرحله دوم لیگ کوهستان
ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان Icon_minitime7/9/2013, 5:33 pm من طرف biker

» تاپیک دوستانه
ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان Icon_minitime7/9/2013, 2:49 pm من طرف faraz___

اماربازدید
radio

ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان Collapse_generic{$vbcollapse['collapseimg_'.$id]} HOSSEIN.MTB

برندهای برتر دنیا

ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان

نويسندهپيام
biker
Admin
Admin
biker

ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان Empty
پستعنوان: ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان   ورزشهای مناسب برای جلوگیری از پوکی استخوان Icon_minitime31/1/2013, 8:03 am

تحقیقات نشان
داده اند که ورزش منظم و با برنامه که در آن بر روی استخوانهای بدن بخصوص اندام تحتانی وزن بدن وارد شود مثل دویدن، تنیس یا ورزشهای هوازی و ایروبیک که بمدت 1 ساعت و 3 بار در هفته انجام گیرد سبب تقویت و حفظ تراکم استخوانی خواهند شد. ورزشهائی مثل دوچرخه سواری و شنا که در آنها تحمل وزن روی استخوان کم است و لذا به بافت استخوانی فشار چندانی وارد نمی گردد هرچند سلامتی و تناسب بدن حفظ می شود اما اثر چندانی در حفظ یا تقویت تراکم استخوانی ندارند. ورزش در زنان یائسه سبب کاهش سرعت پوکی استخوان خواهد شد. توجه داشته باشید که ورزش باید منظم و با تاکید بر ورزشهای تحمل کننده وزن باشد. ورزش مداوم سبب تقویت تعادل و هماهنگی عصب – عضله می گردد و احتمال حملات افتادن بخصوص در افراد سالمند و به تبع آن شکستگی احتمالی را احتمالی را کاهش می دهد.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://biker.taro.tv

بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» علل موثر روی تراکم استخوان
» جلوگیری از سرقت دوچرخه
» برای دومین سال پیاپی
» ۱۰ تمرین برای تقویت زانو
» 5 نکته ورزشکاری برای فصل تابستان